TÜRKİYE’NİN SEYAHAT & ETKİNLİK FORUMU

Eskapas
Ödemesini yaptığını...
 

Ödemesini yaptığınız etkinliği hangi şartlarda iptal edebilirsiniz?  

 

Eskapas
(@eskapas)
İdari Yönetici Admin
Katılım : 8 ay önce
Gönderiler: 18
20/03/2019 2:20 pm  

Her müşterimizin yaptığı rezervasyonu iptal etmek hakkı vardır. Yurtdışı turlarda yapılan iptal şartları yurtiçi etkinliklere göre farklılık gösterdiği için bununla ilgili şartları iyice okumanızı rica ediyoruz. Yurtdışı turlar iptal ve genel satış şartlarını okumak için lütfen burayı tıklayınız.

Yurtiçi Etkinliklerde ise her nekadar Kütahya Çizelgesi ve yasalar yukarıdaki linkte açıklandığı gibi yüksek miktarda kesinti oranları da öngörse Eskapas olarak müşterilerimizin iptal taleplerini karşılıklı zarara uğramayacak şekilde iyiniyet çerçevesi içinde çözmenin doğru olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple parası %100 ödenmiş etkinliklerde iptal durumlarında şu şekildebir yol izleyeceğiz:

1- Günübirlik Etkinlikler: Günübirlik etkinliklerde(18 saati aşmayan) , etkinlik tarihine 72 Saate kadar yapılan yazılı (e-posta info@eskapas.com.tr) yapılan iptallerde Banka komisyonları, iletişim ve diğer genel giderler için yapılan harcamalara istinaden sadece %20 kesinti yapılır . İptal edilmemiş veya 72 saatten daha kısa sürede yapılan etkinlik iptallerinde ise %100 olarak kesinti yapılır.Yapılan işbu kesintinin %30’u aynı takvim senesi içinde yapılacak herhangi bir Eskapas etkinliğinde indirim olarak kullandırılır.

2-Konaklamalı Etkinlikler: Konaklamalı etkinliklerde (18 Saati aşan), etkinlik tarihine 168 saate kadar yazılı (e-posta info@eskapas.com.tr) yapılan iptallerde Banka komisyonları, iletişim, ve diğer genel giderler için yapılan harcamalara istinaden sadece %30 kesinti yapılır. İptal edilmemiş veya 168 saatten daha kısa sürede yapılan etkinlik iptallerinde ise %100 olarak kesinti yapılır. Yapılan işbu kesintinin %30 u aynı takvim senesi içinde yapılacak herhangi bir Eskapas etkinliğinde indirim olarak kullandırılır.


Alıntı
Share:
× Whatsapp'dan mesaj atın bize

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol