|  Uçak & Otel  | Feribot  

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

      |  Uçak & Otel  | Feribot  

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Barcelona

0
Price
From3,900TL
Price
From3,900TL
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

850

Müsait Değil Mi?

Eğer istediğiniz tarihe müsaitlik alamıyorsanız, yeni bir tarih seçin veya Rezervasyon Formunun yanındaki alanı tıklayarak Soru Formu gönderin. Size en kısa zamanda döneceğiz.

 

[njwa_button id=”9969″]

4 Gün
Barcelona
Barcelon
Min Age : 6
Max People : 12

Barcelona Turu

Dünyaca ünlü müzeleri, gösterişli mimarisi, her köşe başındaki heykelleri, şirin dar sokaklardan açılan devasa meydanları ve farklı konseptlerdeki parklarıyla Barselona tam anlamıyla bir açık hava müzesi, aynı zamanda ziyaretçilerine zengin koleksiyonlarıyla dünyaca ünlü müzelerin de kapılarını açıyor. Başta Picasso ve Miro Müzesi olmak üzere kentin müzeleri ve sanat galerileri Barselona gezisini tercih eden kültür tutkunlarının başını döndürüyor. Kültür turundan yorulan ziyaretçiler ise restoranların, gece kulüplerinin ve plajların sıralandığı sahil bölgesinde şehrin diğer yüzünü keşfediyor. Kentin mimarı Antoni Gaudi, Barselona’nın eşsiz bir kent olmasında büyük rol oynuyor. Muhteşem bir tablonun ressamı gibi Mimar Gaudi de Barselona’yı ince ince işlemiş. Barselona turunuzun daha ilk anında şehrin sanatsal ruhunu hissedeceksiniz. Cetvel ile çizilmişçesine muntazam şehir planlaması kaybolmaya imkân vermiyor. Barselona turu boyunca karşılaşacağınız Art nouveau akımının en iyi örnekleri, Katalan kültürünün renkleri, Akdeniz’in zengin tarihi ve tabii ki Gaudi, Barselona’nın mimarisini dünyada tek kılıyor.

Barselona tatilinizde şehrin en renkli yeri La Rambla Caddesi’nde en az bir kere tur atmayı ihmal etmeyin. Barselona turunuza Flamenko gösterilerini eklemeyi unutmayın. Barselona F.C’nin dünyaca ünlü stadyumu Nou Camp’ı ve müzesini ziyaret edebilirsiniz. Tropik meyvelerin ve çeşitli çikolataların satıldığı kapalı bir pazar olan Mercatt La Boqueria’a uğrayabilirsiniz. Turistler için hazırlanan tadımlık meyve tabaklarından alabilirsiniz.  Barselona’da gezilecek yerler listenize Gaudi’nin en güzel eserlerinden olan Park Guell ve Sagrada Familia’yı eklemeyi ihmal etmeyin.  Yazın geldiyseniz, Barcelonotta Plajı’nda bir gün geçirebilirsiniz. Denize girmek istemeseniz bile buradaki canlı hayata tanıklık etmek isteyebilirsiniz. 10 km uzunluğundaki Diagonal’da turlayabilirsiniz. Restoran, mağaza ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu caddede aynı zamanda Gaudi müzesi olan Casa Mila La Pedrera By Antoni Gaudi de yer alıyor.
Barselona’nın en yüksek tepesi Tibidabo’ya çıkıp roller coaster’a ve dönme dolaba binebilir, Barselona’ya tepeden bakabilirsiniz.

Barcelona ve La Sagrada Familia

Barselona’nın yerel halkı için yemek bir ihtiyaç değil, keyifli vakit geçirilmesi gereken bir etkinlik. İspanya yerel lezzetleri, Katalan mutfağı, Akdeniz’in bereketi ve çeşit çeşit deniz ürünlerinden oluşan Barselona menüsü bu etkinliklerin hakkını fazlasıyla veriyor. Baklagiller, kuzu ve keçi eti, özellikle karides, ıstakoz, istiridye ve midyenin yer aldığı deniz ürünleri ve başta sarımsak olmak üzere yoğun aromalar mutfağın temel taşlarını oluşturuyor. Katalan mutfağı kuzeydeki Pirene Dağları’nda yetişen bitkilerden de besleniyor. Meyve ve sebze çeşitliliği oldukça fazla, pazarda ve sokaklarda hemen tüketilmek üzere servis ediliyor. Ayrıca meyveler içeceklerde de fazlaca kullanılıyor. Özellikle buz gibi şarapları taze meyve parçalarıyla süslemeyi seviyorlar. Bu da Barselona turlarını bir lezzet serüveni haline getirmeye yetiyor.

 

Ekstra Turlar

Tablao Flamenco Cordobés (Yemekli 79.50€ , Yemeksiz 44€)

Sadece Cumartesi akşamları yapılır. Saat 19:30

 

Tur Detayları

Turun Başlangıç ve Bitiş Noktası

Barcelona

Turun Başlangıç Zamanı

Esnek

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

  • 3 gece oda kahvaltı 4**** şehir merkezi otelelrde konaklama
    • H10 Casa Mimosa, Condes De Barcelona, H10 Madison, H10 Montcada ya da benzeri
  • Özel şöför ve araçla havalimanı/otel/havalimanı transferleri
  • Barcelona Müze Kartı( 6 Müze için geçerlidir: Museu Picasso of Barcelona, Museu Nacional d’Art de Catalunya, Fundació Joan Miró, The Centre de Cultura Contemporània de Barcelona, Museu d’Art Contemporani de Barcelona, Fundació Antoni Tàpies)

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

  • Uçaklar
  • Seyahat Sigortası
  • Vize, pasaport vb giderleri
  • Şehir konaklama vergileri
Tur Notları

Vize Gerekli

Türk vatandaşlarının İspanya’ya gidebilmeleri için asgari 6 ay geçerli pasaport ile Schengen vizelerinin olması gereklidir.

Güzergah

1. GünBarcelona Geliş

Barcelona Şehir Mimarisi – La Sagrada Familia havadan çekilmiş fotograf

Havalimanı veya tren garında karşılama ve özel araçla otelinize transfer

2. GünBarcelona

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Sıraya girmeden Barcelona Pikasso Müzesi, Katalanya Ulusal Sanat Müzesi, Miró Müzesi, The Centre de Cultura Contemporània de Barcelona, Museu d’Art Contemporani de Barcelona, Fundació Antoni Tàpies müzelerini iki güne bölerek gezebilirsiniz.

3. GünBarcelona

Kahvaltı sonrası serbest zaman

4. GünBarcelona Dönüş

Kahvaltı sonrası uçak saatinize uygun olarak özel araçla havalimanı veya tren garına transfer. Hizmetlerimizin sonu

error: Alert: Content is protected !!