|  Uçak & Otel  | Feribot  

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesabın olduğunda, ödemelerini takip edebilir , favori listene ürün ekleyebilir ve tur sonrası görüşlerini paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Yeni Şifre (Tekrar)*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap açmakla şirketimiz Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılacaksınız. Lütfen bu iki sözleşmeyi de okuyun.
Sonraki adıma geçmeden önce Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesini okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.

Mevcut üye misiniz?

Giriş

      |  Uçak & Otel  | Feribot  

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesabın olduğunda, ödemelerini takip edebilir , favori listene ürün ekleyebilir ve tur sonrası görüşlerini paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Yeni Şifre (Tekrar)*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap açmakla şirketimiz Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılacaksınız. Lütfen bu iki sözleşmeyi de okuyun.
Sonraki adıma geçmeden önce Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesini okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.

Mevcut üye misiniz?

Giriş

Mykonos – Paros – Santorini

0
18-35 Yaş
En Düşük4,950TL
18-35 Yaş
En Düşük4,950TL
Rezervasyon Formu
Soru Formu
Adınız ve Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Mesajınız*
* Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
Sonraki adıma geçmeden önce Mesafeli Turlar Satış Sözleşmesini okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.
Bu tur henüz satışa açılmamıştır.

Rezervasyon Yap

Favorilerime ekle

Favorilerinize ekleyebilmeniz için kaıt olmanız gerekmektedir.

303

Müsait Değil Mi?

Eğer istediğiniz tarihe müsaitlik alamıyorsanız, yeni bir tarih seçin veya Rezervasyon Formunun yanındaki alanı tıklayarak Soru Formu gönderin. Size en kısa zamanda döneceğiz.

 

8 gün
Mykonos
Mykonos
Asgari Yaş: 18

Mykonos, Paros ve Santorini..  Çılgın Yunan adaları deneyimini 8 gün boyunca 40 metrelik bir gulet ile deneyimleyin. Bir yandan çılgın gece yaşantısı, sabaha kadar süren partileri, birbirinden güzel plajları ve adaların etkileyici ambiansıya dopdolu bir hafta geçirin. 

ARTEMIS – 16 kabinli guletimiz  bu macera sizi en ünlü Yunan Adaları olan Mykonos, Santorini ve Paros adalarıyla tanıştıracak.

Tur Detayları

Turun Başlangıç ve Bitiş Noktası

Mykonos

Turun Başlangıç Zamanı

Depar Günleri: Her Cumartesi Mykonos deparlıdır (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül ayları) 
Depar Saati: 14:00 (Lütfen 30 dakika önce tekneye binin.)
Tur Bitişi: 09:00 (Takip eden Cumartesi -Mykonos)

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

  • 7 gece gulet tipi teknede konaklama 
  • Teknede kahvaltı
  • Mangal partisi (Ouzo ile beraber)
  • Deneyimle Tur yöneticisi (İngilizce)
  • Teknede ücretsiz 3G Wi-Fi 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

  • Mykonos’a geliş ve dönüş ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Kahvaltı dışındaki yemekler 
  • Ekstra turlar
  • 40 € kişi başına liman vergisi. Kaptana elden ödenecektir.
Tur Notları
Vize Gerekli

Türk vatandaşları Mykonos’a gidebilmeleri için asgari 6 ay geçerli pasaport ile Schengen vizelerinin olması gereklidir.

Mykonos’a nasıl Gidebilirsiniz?

Türkiye’den Mykonos’a direkt feribot seferi yok. İzmir Seferihisar’dan kalkan feribotlarla Samos’un Karlovasi Limanı’na seyahat edip, aynı limandan kalkan feribotla Mykonos’a geçmek en pratik, hızlı ve ucuz yol. 

Aynı şekilde Kuşadası-Vathi rotası da en çok kullanılan rotalardandır. Kuşadası Limanı’ndan Samos’un merkezi Vathi’ye her gün direkt feribot seferi var. 1,5 saatlik yolculuğun ardından Samos’un merkezine ulaşılıyor.

Dönemsel olarak Sakız Adası‘ndan da seferler var. Sakız Adası’na İzmir Çeşme’den yarım saatte ulaştıktan sonra, Sakız’dan Mykonos’a 6 saatte geçebilirsiniz.

Şu an Pandemi yüzünden Türkiye’den seferlere izin verilmiyor. Türkiye dışında Mykonos’a feribotla geçmek için Atina’nın Pire Limanı’ndan kalkan feribotları kullanmak gerekiyor. Mykonos’a yıl boyunca Atina Pire Limanı’ndan düzenli seferler var. Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Anek Lines, Minoan Lines feribot şirketlerinden bilet alarak Pire’den Mykonos’a yolculuk yapabilirsiniz. Feribotla Atina-Mikonos yolculuğu 5.5-6 saat sürüyor. Sea Jets firmasının hızlı feribotu ile Atina’dan Mikonos’a 2 saat 40 dakikada ulaşmak mümkün.

Aşağıdaki feribot arama motorunu kullanarak Akdeniz’deki tüm feribot seferlerini görüntüleyip biletinizi alabilirsiniz. 

Güzergah

1. GünMykonos Hareket

Tekneye biniş günü. Birlikte 8 gün geçireceğiniz genç ve kalbi genç arkadaşlarınızla tanışma vakti. Saat 14:00 da hoşgeldiniz partisiyle teknemiz hareket eder . İlk durak beach-barları ile meşhur Paradise Beach’te yüzme molası vereceğiz. Vakit geç olmaya başlayınca vücut boyama aktivitelerinin yer aldığı dans ve muzik eğlenceler sabaha kadar sürecek. Cavo Paradiso dünyada ünlü DJ lerin sahne aldığı müthiş bir mekan. Burası Mykonos!

Not: Eğer teknemiz hava şartları yüzünden Mykonos’un kuzey bölgesine yanaşamazsa Paradise Beach’e otobüsle gideceksiniz (Kişi başına ekstra 2.5 Euro)

Dahil olan etkinlik : Body paint Party

Every day at 4pm starts the “Twerk it! Bitch” party and at 10pm the “Body Paint” party. Every show is different! You don’t know what to expect and that’s what keeps it everyone wanting to be a part.

2. GünMykonos - Delos

Arkadaşlarınızla birlikte kahvaltının keyfini çıkartın. Tabi bir önceki geceden sonra hayatta kalmayı başarabilmişseniz. Daha da cesur olanlar Delos’u ziyaret edebilirler. 

3. GünMykonos - Antiparos - Paros

Paros Adası

Bugün erkenden Mykonos’ı geride bırakarak Antiparos ve Paros’ta gecelemek için yola çıkıyoruz.  Paros’a geldiğimizde serbest zaman. Dileyenler ATV lerle ada turu yapabilirler. Akşam köyde mükemmel ahtopotların tadına baktıktan sonra sabaha dek süren eğlencelere katılabilirsiniz. 

4. GünParos - Ios

Ios Adasi

Bugünkü rotamız Paros adasından Ios’a. Gelir gelmez ıssız bir koya gidip orada mangal organizasyonumuza başlayacağız. Yunanistan’da mangala mutlaka yüksek volümde müzik ve ouzo eşlik eder. İçkiler bizden . Dikkatli için!

Included Activity:

BBQ at a secluded bay : The Captain’s Dinner is the signature a la carte dining experience. The perfect closing of the day is by far an enjoyable dinner with all specialities of the greek gastronomy​, delicious local meat and off course free  shots of ouzo​, all prepared by our experienced staff. Enjoy the enchanting atmosphere of such a dinner at the most cosmopolitan island of Greece, Ios and feel the vibe of the island. This dinner is unique, as it is also accompanied with rhythmic music and that’s a challenge for you to show your dance skills!

5. GünIos - Santorini - Ios

Santorini

2 saatlik yolculuk sonrası Santorini gözlerinize bayram yaşatacak. Kahvaltı sonrası Santoriyi keşfe çıkacaksınız. Akşam üstü Ios adasına geri dönüp parti hazırlıklarına başlayabilirsiniz. 

Dahil olan etkinlik : Pub Crawl Etkinliği (bardan bara dolaşma) 

6. GünIos - Koufonisia - Naxos

Koufonisia

Koufonisia adında çok minik bir adaya demir atacağız. Bu ada Cyclades Takım adalarının doğusunda kalır. Bu bölgenin en iyi deniz mahsülünü burada ucuza yiyebilirsiniz. Adanın kristal berraklığındaki sularında yüzdükten sonra gecelemek için Naxos adasına doğru yola çıkacağız. 

7. GünNaxos - Mykonos

Naxos adasından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Paradise Neach’te yüzme molası vereceğiz. ve gece partilerine burada katılacağız. 

Paradise Beach – Mykonos

Not: Paradise Beach – Köy arasındaki otobüs gidiş dönüş ücreti 5€ dur. 

Mykonos Çıkış

Kahvaltı sonrası arkadaşlarınızla vedalaşıp tekneden ayrılabilirsiniz. (09:00) Hizmetlerimizin sonu. 

error: Alert: Content is protected !!